KONST / Litografier / Färglitografi 13746048
nr 1374 6048
Frédéric Iriarte
(f. 1963)
Färglitografi, Frédéric Iriarte (f. 1963), Signerad, numrerad 100/120, oramat löst blad, bladets mått: 34,5x59,5
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:49:32
150 kr